درج مطلب  
 
 
     
 
تاریخ و ساعت  
پنج‌شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

     
 
تبریک تولد  
تولد این عزیزان را تبریک عرض می نماییم :
سیددانیال دهقان بنادکی
روز تولد : 3 بهمن

ایلیا خلوت
روز تولد : 3 بهمن

امیرعلی دیانتی
روز تولد : 3 بهمن

     
 
حدیث روز  
     
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
نظر سنجی  
1. نظر شما در مورد این وب سایت چیست؟

     
 
سایتهای مفید       
 
اوقات شرعی  


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
     
 
اخبار  
برگزاری نمایشگاه کتاب
نمایشگاه کتاب از روز دوشنبه( دوم دیماه) لغایت چهارشنبه( چهارم دیماه) در آموزشگاه دایر می باشد. در این نمایشگاه دانش آموزان می توانند با ارائه شماره کارت ملی  تا سقف 60 هزارتومان کتابها را با تخفیف 50 درصد تهیه نمایند.

کسب نایب قهرمانی والیبال آموزشگاه
تیم یک دست و  خوب والیبال آموزشگاه با مربیگری مربی جوان و کارآزموده خود آقای احسان میرشمسی درآخرین گام و درمسابقه فینال درعین شایستگی به مقام نایب قهرمانی ومدال نقره مسابقات دست پیداکرد.

برگزاری اردوی یک روزه کویر شهر آفتاب
اردوی تفریحی در روز چهارشنبه 20 آذر ویژه دانش آموزان پایه های هشتم و نهم برگزار شد. کویر نوردی، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی، شتر سواری، اسب سواری و... از برنامه های این اردو بود.

برگزاری جلسات مشاوره ای بصورت کلاسی
طبق روال هر ساله کلاسهای مشاوره ای برای دانش آموزان برگزار می گردد که در این جلسات نکات لازم در مورد چگونگی  امادگی برای شرکت در آزمونها برای دانش آموزان تشریح می گردد.
 

برگزاری کلاسهای فوق برنامه در آموزشگاه
روزهای پنج شنبه کلاسهای فوق برنامه هر هفته در آموزشگاه برگزار می شود و دانش آموزانیکه علاقمند به رشته مختلف فرهنگی و هنری هستند در این کلاسها شرکت می کنند این کلاسها شامل تئاترصحنه ای، تئاتر عروسکی، نمایشنامه خوانی و طراحی و نقاشی می باشد.

برگزاری آزمون سلامت روان ویژه دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم
به همت واحد مشاوره آموزشگاه  آزمون آنلاین سلامت روان، از دانش آموزان هفتم و هشتم آغاز شده است و تا پایان هفته ادامه دارد.
این آزمون به‌ منظور غربالگری دانش‌آموزان و ارائه طرح‌ها و برنامه‌های متناسب با نیازها و خواسته‌های دانش‌آموزان در چهار حیطه فردی، خانوادگی، مدرسه‌ای و اجتماعی انجام می‌گیرد، که نتایج آن در طراحی و برنامه‌ریزی آینده دستگاه تعلیم تربیت بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
 

برگزاری اولین جلسه ملاقات دبیران و اولیاء دانش آموزان
روز یکشنبه مورخ 98/8/12 جلسه اولیاء و مربیان در آموزشگاه برگزار گردید. در این جلسه ابتدا مشاور آموزشگاه جناب آقای کوچک زاده مباحثی را جهت بهبود روند تحصیلی دانش آموزان مطرح نمودند و در ادامه اولیاء محترم کارنامه های ماهانه را دریافت نموده و با دبیران فرزندان خود دیدار نمودند.

برگزاری مراسم به مناسبت روز دانش آموز
روز دوشنبه 13 آبانماه 98 به مناسب روز دانش آموز مراسمی در سالن اجتماعات آموزشگاه برگزار گردید و برنامه های متنوعی که توسط شورای دانش آموزی تدارک دیده شده بود اجرا گردید و در ادامه تعدادی از دانش آموزان همزمان با سراسر کشور در مراسم 13 آبان شرکت نمودند.

برگزاری اولین جلسه هیأت رئیسه انجمن اولیاء و مربیان
این جلسه در روز چهارشنبه از ساعت 19 در دفتر مدیریت آموزشگاه برگزار شد و انتخاب هیأت رئیسه انجمن، بحث و تبادل نظر پیرامون کلاس های پیشرفت تحصیلی و مهارتی آموزشگاه از برنامه های این جلسه بود.
در این جلسه سرکار خانم دکتر سیاری به عنوان رئیس انجمن، جناب آقای دکتر مسلمان نایب رئیس انجمن و جناب آقای مهندس مشکاتیان به عنوان منشی و رابط انجمن انتخاب شدند.
 

کسب مقام چهارم و هفتم دو صحرانوردی
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقه دوی صحرانوردی با تلاش تربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه دو  برگزار شد. این مسابقات به مسافت 3 کیلومتر در جاده دربید  برگزار شد و  دانش آموزان این  آموزشگاه نیز در این مسابقات شرکت کردند و موفق به کسب مقام چهارم و هفتم در این مسابقات شدند.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  آرشیو خبر‌ها
     
 
سخن مدیر