درج مطلب  
مراسم برگزار شده  در سال تحصیلی
برگزاری جشن بازگشایی آموزشگاه
روز چهارشنبه همزمان با اول مهر دبیرستان جوادالائمه(ع)  دوره اول نیز بازگشایی شد و دانش آموزان از ابتدای صبح با شور و هیجان وارد آموزشگاه شدندن و با دوستان و هم کلاسی های خود آشنا شدند. این مراسم ساعت 8 صبح با نوای قرآن و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد ، سپس کادر دبیرستان به دانش آموزان معرفی شدند و پس از آن مدیریت دبیرستان جناب آقای روناسیان ضمن عرض خیر مقدم به بیان مسائل آموزشی پرداختند.
بعد از مراسم صبحگاه دانش آموزان به کلاس رفتند تا با دبیران خود آشنا شوند  و در ادامه مراسم جشنی به مناسبت روز بازگشایی و عید قربان در سالن اجتماعات آموزشگاه برگزار شد. ( برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید )
 
برگزاری مراسم دعای توسل روزهای سه شنبه
صبح سه شنبه هر هفته در طول سال تحصیلی، دانش آموزان به جای شرکت در مراسم صبحگاه در نمازخانه آموزشگاه حضور پیدا می کنند و مراسم پر فیض دعای توسل توسط دانش آموزان برگزار می گردد.
 
برگزاری مراسم زیارت عاشورا در محرم
هر ساله در ایام محرم هر روز صبح دانش آموزان به جای حضور در صفوف صبحگاه در نماز خانه آموزشگاه حضور یافته و زیارت عاشورا توسط دانش آموزان خوانده می شود و در ادامه نیز  مراسم نوحه سرایی توسط دانش آموزان انجام می شود و دانش آموزان به سینه زنی می پردازند.  ( برای مشاهده تصاویر اینجا را کلیک کنید )
 
مراسم نوحه خوانی و سینه زنی سالار شهیدان و پذیرایی از دانش آموزان
روز چهارشنبه مورخ 94/7/29 دانش آموزان آموزشگاه از ساعت 9 الی 10 به منظور عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین در نمازخانه آموزشگاه حضور پیدا کردند و به همراه دبیران به نوحه سرایی و سینه زنی پرداختند. این مراسم با مداحی جناب آقای شایق یکی از دبیران محترم آموزشگاه همراه بود. همچنین در این جلسه معنوی جناب آقای حکاک زاده و آقای فراشاهی از مجتمع نیز حضور داشتند در پایان از دانش آموزان و دبیران آموزشگاه با یک صبحانه ساده عدسی که بانی آن یکی از دانش آموزان آموزشگاه بود پذیرایی به عمل آمد . ( برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید )