درج مطلب  
اردوهای برگزار شده در سال تحصیلی 95-94
 
اردوی شبانه پایه هفتم (یک شب در مدرسه)
روز چهارشنبه پانزدهم مهرماه دانش آموزان پایه هفتم به منظور آشنایی بیشتر با مدرسه و بالا رفتن سطح نشاط و یادگیری دانش آموزان و هچنین آشنایی دانش آموزان جدید الورود با یکدیگر از ساعت 16 در آموزشگاه حضور یافتند و سپس با استفاده از سرویس هایی که از قبل آماده شده بود به پارک کوهستان برده شدند و سپس به آموزشگاه بازگشتند و در ادامه برنامه های شاد و متنوعی به عنوان یک شب در مدرسه (نماز جماعت ، آتش بازی، پخش فیلم سینمایی ، شام ، بازی و سرگرمی) اجراء گردید. شب را در نمازخانه آموزشگاه به سر بردند و صبح پنج شنبه ساعت 8 به منازل خود بازگشتند. ( برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید )
 
اردوی یک روزه محمدآباد پایه های هفتم و هشتم
به منظور بالا بردن سطح نشاط و دانش پذیری دانش آموزان، همزمان با اتمام امتحانات ترم اول روز پنج شنبه و دو شنبه  مورخ 24/10/94 و 94/10/28 کلیه دانش آموزان پایه هفتم و هشتم  به اردوگاه شهید رجایی (محمد آباد) برده شدند. در این اردوی یک روزه برنامه های متنوعی (از قبیل استخر ، مسابقات ورزشی ، شعبده بازی و ناهار و ... )  در نظر گرفته شده بود تا دانش آموزان روز شادی را در این اردو سپری نمایند . ( برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید )
 
اردوی سه روزه قشم پایه ی نهم
به منظور تقویت روحیه دانش آموزان به منظور دانش پذیری بیشتر آنها اردوی سه روزه قشم ویژه پایه نهم برگزار گردید. در این اردوی تفریحی که از تاریخ 94/12/11 لغایت 94/12/14 برگزار گردید 53 نفر از دانش آموزان پایه نهم با همراهی 3 نفر از مربیان آموزشگاه و یک پزشک حضور داشتند.  ( برای مشاهده عکس ها اینجا را کلیک کنید)